Week 10 Scoreboard


10/30/2014

District 28-6A
Final
SA Southwest SA Southwest Dragons (5-4) 61
Ray Ray Texans (6-3) 7
 Listen LIVE: 1150 AM (KCCT) & TSRN


10/31/2014

District 28-6A

Final
South San SA South San Bobcats (2-7) 20
Carroll Carroll Tigers (8-1) 58
 Listen LIVE: 1150 AM (KCCT) & TSRN

 

Final
King King Mustangs (6-3) 15
SA East Central SA East Central Hornets (5-4) 24

District 30-5A
Final
Alice Alice Coyotes (6-3) 28
Gregory-Portland Gregory-Portland Wildcats (5-4) 29
 Listen LIVE: 92.1 FM (Alicetx.com)

 

Final
Calallen Calallen Wildcats (6-4) 36
Victoria East Victoria East Titans (5-4) 9
 Listen LIVE: 1360 AM (KKTX)

 

Final
Moody Moody Trojans (1-8) 30
Miller Miller Buccaneers (1-8) 52
 Listen LIVE: 1150 AM (KCCT) & TSRN

 

FInal
Tuloso-Midway Tuloso-Midway Warriors (2-7) 44
Flour Bluff Flour Bluff Hornets (9-0) 69
 Listen LIVE: 104.1 FM & 1590 AM

 

District 16-4A II
Postponed to Saturday 1st
Port Isabel Port Isabel Tarpons (7-1) 0
Orange Grove Orange Grove Bulldogs (7-1) 0

Final
West Oso West Oso Bears (2-7) 45
Progreso Progreso Red Ants (1-8) 6

District 15-4A II
Final
Cuero Cuero Gobblers (7-2) 56
Ingleside Ingleside Mustangs (5-4) 14

District 16-4A I
Final
Grulla Grulla Gators (1-7) 3
Kingsville Kingsville Brahmas (5-4) 28

District 15-4A I
Final
Rockport-Fulton Rockport-Fulton Pirates (6-3) 56
Beeville Beeville Trojans (3-6) 14

Final
Gonzales Gonzales Apaches (2-6) 51
Robstown Robstown Cotton Pickers (3-6) 33

District 16-3A II
Final
Monte Alto Monte Alto Blue Devils (2-6) 14
Hebbronville Hebbronville Longhorns (7-2) 58

District 16-3A I
Final
Lyford Lyford Bulldogs (3-6) 14
Aransas Pass Aransas Pass Panthers (5-4) 52

Final
Falfurrias Falfurrias Bulls (3-6) 32
Bishop Bishop Badgers (0-9) 19

Final
Santa Rosa Santa Rosa Warriors (6-4) 14
San Diego San Diego Vaqueros (7-2) 41

District 15-3A II
Final
Odem Odem Owls (8-1) 57
Bloomington Bloomington Bobcats (2-7) 12

Final
SGA Santa Gertrudis Academy Lions (8-1) 29
Banquete Banquete Bulldogs (2-7) 7

Final
Skidmore-Tynan Skidmore-Tynan Bobcats (4-5) 7
Taft Taft Greyhounds (7-2) 54

District 15-3A I
Final
George West George West Longhorns (2-7) 14
Mathis Mathis Pirates (7-2) 28

District 16-2A II

Final
Benavides Benavides Eagles (1-9) 18
Agua Dulce Agua Dulce Longhorns (7-2) 52

District 16-2A I
FInal
La Villa La Villa Cardinals (2-7) 6
Ben Bolt Ben Bolt Badgers (7-2) 39

Final
Generic London Pirates (7-2) 29
Riviera  Riviera Seahawks (6-3) 8

Final
Three Rivers Three Rivers Bulldogs (9-0) 53
Santa Maria Santa Maria Cougars (3-6) 12

District 15-2A I
Final
Refugio Refugio Bobcats (9-0) 48
Flatonia Flatonia Bobcats (4-5) 10

TAPPS
Final
Hyde Park Hyde Park Baptist (5-3) 49
JP II John Paul II Centurions (0-9) 0

 

 

Top Videos

1 2 3 4